KONST / Litografier / Färglitografi 11488599

nr 1148 8599

CO (Carl Otto) Hultén

(1916-2015), Sverige

Färglitografi, Carl-Otto Hultén (1916-2015), Sverige. Signerad och numrerad CO Hultén, 94/100, motivet: 78x57

Carl Otto Hultén, känd som CO Hultén svensk bildkonstnär född 1916, död 2015.

Utrop:

800 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:10:07

CO (Carl Otto) Hultén

Läs mer om CO (Carl Otto) Hultén